KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14808184
nr 1480 8184
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär, nutida. Ej signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 80x55cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:20:08
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr